Pozabankowe pożyczki prywatne jako dobra alternatywa dla kredytów bankowych

Ponieważ suma jest niewielka to i pożyczka pozabankowa, mimo, że droga, nadal jest rozchwytywana. Nie należy uogólniać, że wszystkie kredyty pozabankowe są drogie. Po prostu, jak to w przypadku kredytów i pożyczek, należy się dobrze rozejrzeć w ofertach instytucji finansowych przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

Kredyty pozabankowe nie zawsze dostępne dla zadłużonych
Zdawać by się mogło, że każda osoba może udać się do banku i wnioskować o kredyt lub pożyczkę, taką w niewielkiej kwocie. Jednakże banki zaostrzyły procedury przyznawania kredytów, co doprowadziło do zwiększenia się popularności pożyczek pozabankowych.

Trzeba jednakże jasno podkreślić, że osoby zadłużone nie zawsze uzyskają oczekiwaną pomoc. Oczywiście, jeśli ktoś widnieje w BIK, bo nie regulował zobowiązania w terminie, ale się w ostateczności z niego wywiązał to wszystko jest na dobrej drodze. Jednakże nie ma co liczyć na kredyty bez bik bez dochodów. Instytucje pozabankowe nie sprawdzają klientów w BIK-u, co nie oznacza, że nie prześwietlają ich w innych bazach dłużników, nie mogą zdobyć takich informacji.

Nie dostaje się pożyczki czy kredytu na ładne oczy czy prosty kręgosłup, trzeba się wykazać jakimiś dochodami, tym bardziej kiedy już się jest dłużnikiem. Pożyczki bez bik dla osób zadłużonych wbrew pozorom naprawdę nie są tak łatwo dostępne. Kredyty dla zadłużonych to jedno a kredyty dla osób nieposiadających żadnych dochodów to już zupełnie co innego. Bardzo często kredyty pozabankowe zaciągają osoby, które muszą jak najszybciej spłacić komornika.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.